fbpx
Connect with us

Modelja shqiptare ua heq gjumin me këtë pamje

Lajme

Modelja shqiptare ua heq gjumin me këtë pamje

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Oriola Marashi është nga modelet e rralla shqiptare e cila gëzon shumë famë në mesin tonë, shkruan “InfoKosova”.

Oriola së fundmi ka realizuar disa fotografi të bukura nën atmosferën e natës.

Në këto pamje ajo shihet e veshur bukur dhe me një minifund i cili ia tregon këmbët e bukura modeles.

Pamje këto të trupit të saj të cilat vërtetë ua heqin gjumin, sidomos pjesa e gjoksit dhe këmbët që duken më shumë./InfoKosova/

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top