fbpx
Connect with us

Milenkovic tek gjiganti i Serie A, Fiorentina gjen zëvëndësuesin e tij!

Sport

Milenkovic tek gjiganti i Serie A, Fiorentina gjen zëvëndësuesin e tij!

Milenkovic tek gjiganti i Serie A, Fiorentina gjen zëvëndësuesin e tij!

Nikola Milenkovic prej janarit me shumë mundësi do të jetë pjesë e skuadrës së Milanit dhe Rossonerët po bëjnë gati ofertën për të.Megjithatë skuadra La Viola nuk po qëndron duarkryq dhe tashmë kanë gati futbollistin i cili do të zëvëndësojë serbin.Milenkovic ka deklaruar vet se nuk dëshiron të rinovojë kontratën që i skadon në 2022 dhe për këtë arsye skuadra nga Firence ka shënjestruar Andrea Cistana të Brescias si emrin që do të mbulojë boshllëkun që do krijojë largimi i tij.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top