fbpx
Connect with us

Milani merr një super lajm para derbit, kapiteni do të jetë gati

Sport

Milani merr një super lajm para derbit, kapiteni do të jetë gati

Milani merr një super lajm para derbit, kapiteni do të jetë gati

Kapiteni i Milanit, Alessio Romagnoli është shëruar plotësisht nga dëmtimi dhe është në dispozicion për derbin e qytetit.

Sipas mediave italiane, Rossonerët do të kenë në dispozicion Romagnolin për këtë ndeshje dhe ky është një plus i madhe për Stefano Pioli.

Ai luajti një ndeshje miqësore për ekipin e të rinjve dhe nuk pati asnjë problem, që do të thotë se është gati të kthehet në fushë.

Matteo Gabbia e ka zëvendësuar Romagnolin deri më tani, por ai është pozitiv me koronavirus dhe pyetja është nëse ai do të jetë në dispozicion për këtë ndeshje.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top