fbpx
Connect with us

Milani me probleme, fati i Ibrës dhe Rebic ende nuk dihet për derbin ndaj Interit

Sport

Milani me probleme, fati i Ibrës dhe Rebic ende nuk dihet për derbin ndaj Interit

Lajme të mira për Ante Rebic në kuadër të derbit kundër Interit, që do të luhet më 17 tetor.

Kroati ka nisur të vrapojë dhe të bëjë ushtrime individuale me topin, teksa vendimtar do të jetë ekzaminimi i javës së ardhshme, që do të verifikojë gjendjen e bërrylit të lojtarit.

Edhe Ibrahimovic mund të rezervojë surpriza. Suedezi sot do t’i nënshtrohet testit të parë për Koronavirus dhe nëse del dy herë negativ, do të jetë gati për t’iu bashkuar shokëve në stërvitje.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top