fbpx
Connect with us

Milan vendos për transferimin e yllit të Chelseas!

Sport

Milan vendos për transferimin e yllit të Chelseas!

Milan vendos për transferimin e yllit të Chelseas!

Milan gjatë kësaj vere ishte shumë pranë transferimit të yllit të Chelseas, Antonio Rudiger me formulën e huazimit.

Rudiger e njeh shumë mirë Serie A pasi më herët ka qenë pjesë e skuadrës nga kryeqyteti, Roma.

Pioli ka shfaqur interesim të madh për shërbimet e tij dhe këtë dëshirë Paolo Maldini do të mundohet që ta realizojë gjatë merkatos së janarit.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top