fbpx
Connect with us

Milan në ‘gjah’ te Chelsea për mbrojtësinë e njohur

Sport

Milan në ‘gjah’ te Chelsea për mbrojtësinë e njohur

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Milan në ‘gjah’ te Chelsea për mbrojtësinë e njohur.Ndërsa Alessio Romagnoli dhe Mateo Musacchio janë ende të dëmtuar, Milani po kërkon një qendërmbrojtës në merkato.Kapiteni pritet të kthehet shumë shpejt, por ndeshjet hapëse të sezonit kanë ekspozuar mungesën e thellësisë në pjesën e pasme.Sipas Gazzetta Dello Sport, një nga emrat që Rossonerët kanë hetuar është Antonio Rudiger, përcjell ORAinfo.

Gjermani me sa duket do të largohet nga Chelsea përpara se të mbyllet dritarja dhe një kthim në Serie A mund të jetë një opsion.Sidoqoftë, ai nuk pritet të bashkohet me Milanin, të paktën siç qëndrojnë gjërat.Ai aktualisht fiton 4.5 milionë euro në vit dhe kjo është shumë për Rossonerët, të cilët kohët e fundit zbatuan një kapak prej 2.5 milion ë të pagave, i cili vetëm nuk do të merret parasysh për lojtarët kryesorë.

Është e qartë se Paolo Maldini dhe Ricky Massara po monitorojnë disa lojtarë në treg, të etur për të gjetur zgjidhjen më të mirë për ekipin.Ndërsa i afrohemi ditëve të fundit të tregut, së shpejti do të dimë më shumë.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top