fbpx
Connect with us

Milan në aksion, po synon transferimin e qendërmbrojtësit nga Bundesliga

Sport

Milan në aksion, po synon transferimin e qendërmbrojtësit nga Bundesliga

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Milan në aksion, po synon transferimin e qendërmbrojtësit nga Bundesliga.AC Milan ka nisur kontakte me agjentin e mbrojtësit të Schalke, Ozan Kabak mbi një lëvizje të mundshme drejt San Siros.Rossonerët kanë nevojë për të forcuar mbrojtjen e tyre duke qenë se Matteo Gabbia dhe Simon Kjaer janë opsionet e vetme në dispozicion për momentin mes një krize dëmtimesh, përcjell ORAinfo.Sipas edicionit të së dielës të Tuttosport, përparësia e Milanit në tregun e transferimeve mbetet një mbrojtës qendror.

Ka shumë emra të lidhur aktualisht, por në orët e fundit Ozan Kabak i Schalke 04 është ndër me të kërkuarit.Raporti shton se Milani është duke kërkuar transferimin e Kabak para 5 tetorit.Milani ishte i lidhur shumë me një lëvizje për Kabak verën e kaluar, por ai përfundoi duke zgjedhur Bundesligën.Mbetet të shihet nëse Kabak do t’i bashkohet Milanit këtë verë. /

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top