fbpx
Connect with us

Milan ka prioritet rinovimin me Donnarumman!

Sport

Milan ka prioritet rinovimin me Donnarumman!

Milan ka prioritet rinovimin me Donnarumman!

Milan e ka shndërruar në prioritet rinovimin me Gianluigi Donnarumman gjatë javëve të ardhshme, sipas Calcio Mercato.

Rossonerët janë të vendosur për rinovimin me të pasi nuk duan që të humbasin një aset të rëndësishëm të klubit.

Donnarumma vetëm 21 vjeçar ka luajtur plot 211 ndeshje me skuadrën e Milanit dhe e ka treguar veten si njëri prej portierëve më të mirë në Europë.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top