fbpx
Connect with us

Milan ka gjetur zgjidhjen për mbrojtjen: Rosonerët transferojnë yllin e Bundesligës për 20 milionë euro

Sport

Milan ka gjetur zgjidhjen për mbrojtjen: Rosonerët transferojnë yllin e Bundesligës për 20 milionë euro

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Një emër i ri ka përfunduar në shënjestrën e Milanit për vijën e mbrojtjes.Rosonerët janë në kërkim të një qendërmbrojtësi për një kohë të gjatë. Gazetari i njohur Gianluca Di Marzio, raporton se Milan ka nisur bisedimet me RB Leipzig për transferimin e Nordi Mukiele.
a

22-vjeçari mund të luaj në qendër të mbrojtjes, por edhe nga krahu i djathtë. RB Leipzig kërkon 20 milionë euro për ta lënë të lirë dhe Rosonerët janë të gatshëm ta paguajnë shifrën e kërkuar.është 20 milionë euro më i lirë se Milenkovic dhe shihet si një transferim ideal, pasiqë është edhe i ri në moshë.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top