fbpx
Connect with us

Milan do të rinovojë prapë me Ibrahimovic!

Sport

Milan do të rinovojë prapë me Ibrahimovic!

Milan do të rinovojë prapë me Ibrahimovic!

Milan është e vendosur për të rinovuar prapë kontratën me Zlatan Ibrahimovic, siç raporton Calcio Mercato.

Suedezi ka impresionuar të gjithë qysh prej ardhjes në janar dhe me fillimin e sezonit të ri po vërteton se ka akoma për ti dhuruar Rossonerëve.

Ibrahimovic dje shënoi dy gola në fitoren në derbin e qytetit kundër Interit ku Milan triumfoi 1-2.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top