fbpx
Connect with us

Milan dhe Roma në luftë për super lojtarin anglez

Sport

Milan dhe Roma në luftë për super lojtarin anglez

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Milan dhe Roma në luftë për super lojtarin anglez.AC Milan dhe Roma janë të dy të interesuar për mbrojtësin e djathtë të Norëich City, Max Aarons dhe Rossonerët janë vendosur të bëjnë një ofertë këto ditë.Sipas raporteve nga Sky në Mbretërinë e Bashkuar, të dy klubet e Serie A kanë ndjekur Aarons për disa kohë dhe synojnë të paraqesin një ofertë te Norëich para se të mbyllet dritarja e transferimeve, përcjell ORAinfo.

Aarons kishin një sezon të mirë 2019-20 nën Daniel Farke, duke bërë 40 paraqitje në një skuadër që përfundimisht u rikthyen në divizionin e dytë.Aarons është nën kontratë në Carroë Road deri në Qershor 2024.Sipas të dhënave nga Transfermarkt.it, vlera e tregut e Aarons aktualisht është rreth 20 milionë euro, megjithatë mund të ndodhë që Milani të provojë dhe të ndërtojë një formulë krijuese siç kanë bërë tashmë këtë verë, të tilla si një hua me mundësi për të blerë

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top