fbpx
Connect with us

Miku i mirë, njihet në ditë të vështirë! Fjolla Morina pret vizitorët e parë në Kukës, krahë për krahu i buzëqeshin kameras, s’mungon as biznesmeni

tjera

Miku i mirë, njihet në ditë të vështirë! Fjolla Morina pret vizitorët e parë në Kukës, krahë për krahu i buzëqeshin kameras, s’mungon as biznesmeni

Ajo ka postuar një foto, ku tregon se i kanë shkuar për vizitë, i fejuar i saj, biznesmeni Fisnik Syla me të cilin u kap pak kohë më parë në doganën e Kukësit pasi kishte me vete ar.më.

KUKËS- Këngëtarja Fjolla Morina nuk është lënë vetëm nga miqtë e saj teksa vuan masën e sigurisë “arr.est shtëpie” në Kukës. Ajo ka postuar një foto, ku tregon se i kanë shkuar për vizitë, i fejuar i saj, biznesmeni Fisnik Syla me të cilin u kap pak kohë më parë në doganën e Kukësit pasi kishte me vete ar.më.

Bashkë me Fisnikun në banesën e Fjollës në Kukës, ka shkuar dhe gazetari Milahim Zeka dhe Edlira Qefalija.

“Me miq të mirë, faleminderit për vizitën,”-shkruan këngëtarja.

Këngëtarja Fjolla Morina ka pranuar se me biznesmenin Fisnik Syla, ishte në një lidhje dashurie e se do bëheshin gati për t’u martuar. Gjykata e Kukësit caktoi masën e “arrestit në shtëpi” për Fjolla Morinën dhe “arr.est në bu.rg” me afat 30 ditor për të dashurin e saj pasi iu gjetën dy pis.toleta në çantë.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top