Connect with us

Meta: Rama nxit grupet krimi*ale për akte, kur në fokus është qeveria për korrupsion!

Latest

Meta: Rama nxit grupet krimi*ale për akte, kur në fokus është qeveria për korrupsion!

Në konferencën për mediat të mbajtur ditën e sotme, kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta akuzoi kryeministrin Edi Rama se nxit grupe kriminale për të spostuar vëmendjen kur ka ngjarje të fokusuara te vetë kryeministri ose qeveria e tij për korrupsion.

“Qëllimi i tij është të shpikë konflikte, rrëmujra.

Madje ka dhe të dhëna që në bashkëpunime me grupe kriminale kur ka ngjarje të fokusuara te qeveria e tij dhe ky vetë për korrupsion nxit grupe kriminale për të kryer akte që të dalë në plan të parë kronika e zezë që të shmanget vëmendja.

Mos u habisni edhe për këto gjëra”-tha Meta.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top