fbpx
Connect with us

Messi shkon në ndihmë të Dybala me shokë me një avion luksoz 12 mln euro (FOTO)

Sport

Messi shkon në ndihmë të Dybala me shokë me një avion luksoz 12 mln euro (FOTO)

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Messi shkon në ndihmë të Dybala me shokë me një avion luksoz 12 mln euro (FOTO)Një kuzhinë dhe dy banja. Nuk po asim për një shtëpi, por për një avion jet luksozqë Leo Messi duket se e ka përdorur për të udhëtuar drejt Argjentinës për ndeshjetme kombëtaren.Siç ka zbuluar The Sun, Pleshti ka ftuar edhe disa bashkatdhetarë të udhëtojnë me
të.

Siç ka shkruar e përditshmja angleze, për të ndihmuar shokët e kombëtares që tëmos kalonin rreziqe të kota për të udhëtuar nga Europa në Argjentinë, Messi i kaftuar të udhëtonin me të në avionin e tij.Hapësira nuk mungon, duke parë se mjeti mund të transportojë deri në 16 personaka të gjitha kushtet për t’u ndier si në shtëpi.Përveç dy banjave dhe kuzhinës së përmendur më lart, edhe shumë komoditete tëtjera dhe karakteristika të personalizuara.

Divanet super luksoze, por edhe shkallët për t’u ngjitur me emrat e familjes. Leo,Antonella, Thiago, Ciro dhe Mateo.Bashkë me Messi-n mësohet të kenë udhëtuar Paulo Dybala, Juan Foyth, MarcosAcuna, Lucas Ocampos dhe Nicolas Otamendi.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top