fbpx
Connect with us

Me Veshje Tradicionale, Adelina Ismaili Po Duket Nusja Më E Bukur

Lajme

Me Veshje Tradicionale, Adelina Ismaili Po Duket Nusja Më E Bukur

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Me Veshje Tradicionale, Adelina Ismaili Po Duket Nusja Më E Bukur.Adelina Ismaili është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Adelina Ismaili eshte femija i pare i prinderve Rexhep dhe Mona Ismaili, babai inxhinier teknologjie dhe nena bibliotekiste me profesion.

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo. Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Në pamjet e fundit ajo është shfaqur me veshje tradicionale dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top