fbpx
Connect with us

Me pullë të kuqe këto pamje! E moshuara kapi dy të rinjtë duke e bë rë në mes të rrugë dhe nuk linin gjë pa thënë, shkoi e u b ie me dër rasë b*th*ve: Si nuk keni zor o të

tjera

Me pullë të kuqe këto pamje! E moshuara kapi dy të rinjtë duke e bë rë në mes të rrugë dhe nuk linin gjë pa thënë, shkoi e u b ie me dër rasë b*th*ve: Si nuk keni zor o të

 


Dy të rinj të paduruar mund të thuhet janë ka pur mat duke e bërë me njeri-tjetrin në mes të rrugës afër shtëpisë së një gruaje të moshuar. Gruaja e moshuar nuk ka mun dur ta durojë atë që ka parë edhe u ka shkuar me de rrase nga pas dhe i ka dë buar duke u thënë të degjeneruar si nuk ju vjen zor.

Kjo ngjarje ka ndodhur në qytetin Stavropol në rajonin jug-perëndimor rus të Krai Stavropol. Videon e dy të rinjve e ka bërë një fqinj i gruas së moshua, i cili nuk mundi t’i rezistonte dot pa qeshur asaj skene.

Gruaja e moshuar e quajtur Irina e ka qëlluar nga të pas met burrin derisa sa ai është çuar bashkë me të dashurë e tij dhe ka ikur. Videoja e tyre ka bërë xhiron e botës, kurse gruja e moshuar ka thënë se ajo kishte dalë jashtë, pasi nuk po duronte dot të bërtiturat e femrës dhe burrit që po e bënin afër shtëpisë së saj.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top