fbpx
Connect with us

Me lot në sy dhe vetëm dridhet, JA NËNA e Endri Dumani, bashkëshorti i mori fëmijët dhe ia çoi në Siri

tjera

Me lot në sy dhe vetëm dridhet, JA NËNA e Endri Dumani, bashkëshorti i mori fëmijët dhe ia çoi në Siri

Nëna e Endri Dumanit është duke pritur për të birin në aeroportin e Rinasit, i cili po riatdhesohet në vendlindje pas viteve në Siri.

Familjarët kanë bërë me dije se e reja nuk mund të flasë për mediat pasi është shumë e emocionuar për kthimin e të birit, ndërkohë që në pamjet e publikuara ajo shfaqet vetëm duke qarë dhe duke u dridhur.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top