fbpx
Connect with us

Me këmbët lartë Dafinës i dalin krejt të pasmet

Magazin

Me këmbët lartë Dafinës i dalin krejt të pasmet

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

 

Dafina Zeqiri po vazhdon të rrëmbejë vëmendje me po.zat pr.ov.ok.uese.

Këngëtarja e njohur duke qenë aktive në skenën muzikore, nuk po ndalet me po.za të nxehta.

Përmes publikimeve që bën në rrjete sociale, pothuajse çdo imazh i saj kalon në lajm.

Edhe këtë herë, me një fustan të ngushtë dhe tejet të shkurtër me po.zën e realizuar Dafina zbulon krejt të pasmet e saj.

Për më shumë, mund ta shihni imazhin në vijim. /Kosovarja/

Continue Reading
You may also like...

More in Magazin

Te fundit

Facebook

Populare

To Top