fbpx
Connect with us

Më joshëse se asnjëherë, Eva Murtai shkëlqen në setin e fundit fotografik (FOTO LAJM)

Sport

Më joshëse se asnjëherë, Eva Murtai shkëlqen në setin e fundit fotografik (FOTO LAJM)

Më joshëse se asnjëherë, Eva Murtai shkëlqen në setin e fundit fotografik (FOTO LAJM)

Eva Murati është një nga prezantueset më simpatike në vendin tonë, teksa vitet e fundit 25-vjeçarja ka shkëlqyer duke moderuar emisionet e para dhe pas ndeshjeve të Champions League.Prezantuesja e njohur është padyshim një nga vajzat më të ndjekura në mediat sociale ku së fundmi edhe ka shkëlqyer.Eva ka pozuar e veshur me një trupore me print leopard e cila i lejon ti duket gjoksi shumë fin dhe provokues.Getat e zeza e bëjnë edhe më tërheqëse moderatore, por sigurisht që portreti i saj ka marrë vëmëndjen më të madhe

FOTO

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top