Connect with us

Më i ëmbël se kurrë Atdheu bën dedikimin emocionues per E…: “Për ty e jap jetën”

Latest

Më i ëmbël se kurrë Atdheu bën dedikimin emocionues per E…: “Për ty e jap jetën”

Atdhe Xharavina nuk ngurron të tregojë hapur lidhjen e ngushtë që ka me të ëmën.

Më herë ai ka treguar edhe për sfidën tepër të vështirë që e ëma e tij po kalonte me kancerin.

Mirëpo ato ditë për ta kanë kaluar.

Sot nëna e tij feston ditëlindjen dhe nuk mund të mungonte një dedikim emocionues nga Atdheu për të.

“Urime edhe 100 mbretëresha ime. Të paçim edhe shumë vite të tjera. Ti nuk pyet për sfida. Për ty e jap jetën”, shkruan ai përkrah të disa fotove të postuara në Instastory.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top