fbpx
Connect with us

Me gjoksin jashtë Enca na uron ditë të mirë

Lajme

Me gjoksin jashtë Enca na uron ditë të mirë

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Enca Haxhia i është kthyer jetës së përditshme.

Pas vdekjes së babait të saj ditë më parë, këngëtarja e ka marrë veten dhe e ka rikthyer edhe aktivitetin në rrjetet sociale.

Në foton e hedhur së fundmi në Instagram, Enca shihet e veshur me një fustan të zi, me gjoksin jashtë.

“Ju uroj ditë të bukur” tha Enca në shkrimin e lënë në imazh.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top