fbpx
Connect with us

Me fustan të kuq e pa të brendshme, Aurela Hoxha `ndez´ Milano-n

Magazin

Me fustan të kuq e pa të brendshme, Aurela Hoxha `ndez´ Milano-n

Modelja e njohur shqiptare Aurela Hoxha është gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka marrë pjesë në festën e organizuar nga “Vogue”, në Itali. Përmes një postimi në “Instagram”, Aurela tregoi se kishte zgjedhur të shfaqej me një fustan të kuq me xixa të çarë në njërën këmbë dhe me dekolte të hapur.

Mirëpo ajo që ra në sy ishte e çara e fustanit ku dallohej qartë se modelja nuk kishte veshur fare të brendshme.

Në “Instagram” nuk kanë munguar as pëlqimet apo komentet e shumta për Aurelën, të cilën e kanë komplimentuar me disa emoj `zjarr´.

https://www.instagram.com/p/B82GpglBONK/?utm_source=ig_web_copy_link

Continue Reading
You may also like...

More in Magazin

Te fundit

Facebook

Populare

To Top