fbpx
Connect with us

Me fustan të gjatë, me grim e frizurë të rëndë, do të befasoheni me këtë pamje të Pajtesës

tjera

Me fustan të gjatë, me grim e frizurë të rëndë, do të befasoheni me këtë pamje të Pajtesës

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën.

Në foton e fundit ajo po duket tejet bukur me grimin, frizurën dhe fustanin e saj./ORAinfo/

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top