Connect with us

Më e bukur mamaja se e bija! Nëna e Xhemi Shehut qenka një yll i vërtetë, ja sa e re duket

Latest

Më e bukur mamaja se e bija! Nëna e Xhemi Shehut qenka një yll i vërtetë, ja sa e re duket

Xhemi Shehu tregohet gjithmone e rezervuar ne rrjetet sociale per publikimin e fotove te familjes se saj. Ajo ka vendosur te tregoje per ne nje person shume te dashur , mamin e saj.

Pak kohe me pare Xhemi postoi nje foto ne palester me te dhe kuptuam qe mes tyre kishin nje marredhenie si shoqe.

Kush e kishte menduar se ato ishin kopje te njera-tjetres?

Xhemi ne nje foto te publikuar ne InstaStory shihet bashke me mamin e saj dhe kuptuam qe bukurine Xhemi e paska marr nga ajo.

Me floke te verdha e te tipare te theksuara, e buzeqeshur dhe nje zonje e kuruar. Pervec ngjashmeris se madhe me te bijen,ka edhe me niperit e saj, Martinin dhe Gabrielin.

Tani pas kesaj foto mund te themi qe bukuria nuk ka moshe.
Si dy pika uje apo jo?

Xhemi Shehu prezanton të ëmën, do befasoheni sa ngjajnë

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top