fbpx
Connect with us

McGregor publikon pamje të papara deri më sot nga lufta e tij me Khabib (VIDEO)

Sport

McGregor publikon pamje të papara deri më sot nga lufta e tij me Khabib (VIDEO)

McGregor publikon pamje të papara deri më sot nga lufta e tij me Khabib (VIDEO)

Conor McGregor ka publikuar pamje të papara të luftës së tij legjendare kundër Khabib Nurmagomedov.

Siç dihet, Khabib kishte mundur irlandezin në UFC, dhe më pas me dy kampeve shpërtheu një “luftë e përgjakshme” në ring.

McGregor ka postuar në Instagram një video për të treguar se si është sulmuar nga njerëzit e Khabib.

“Djem të palumtur”, ka shkruar McGregor.

VIDEO

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top