fbpx
Connect with us

Mbesa e Shyhretes do t’ua heq trurin me pamjet e fundit (Pamje eksluzive)

Lajme

Mbesa e Shyhretes do t’ua heq trurin me pamjet e fundit (Pamje eksluzive)

Mbesa e Shyhretes do t’ua heq trurin me pamjet e fundit (Pamje eksluzive)

Elira Martinaj është mbesa e parë e këngëtares Shyhrete Bëhluli.Elira, më nuk është vogëlushja simpatike e dikurshme, ajo eshte super joshese.
Elira, deri para pak kohësh e kishte private adresën në Instagram, ndërkaq tani e ka hapur dhe bërë publike, me ç’rast po ndiqet nga shumë njerëz kureshtar.. Elira, në çdo imazh po shfaqet bukur, me stil dhe bashkohore. per te pare pamjet e saj eksluzive, sht1pe rek,1amen me p0shte

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top