fbpx
Connect with us

Maxi Lopez tregon se si deshi “ta rrah” atë Ibrahimovic

Sport

Maxi Lopez tregon se si deshi “ta rrah” atë Ibrahimovic

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Maxi Lopez tregon se si deshi “ta rrah” atë Ibrahimovic.Maxi Lopez ka treguar se si është ta kesh shok skuadre Zlatan Ibrahimovicin në Milan derisa ka treguar edhe një rast interesant. “Me pëlqen, por herën tjetër, do ju godas në fytyrë”Sulmuesi për momentin luan në Serie C me Sambenedettese, por ka dhënë një intervistë për Tyc Sport ku ka folur për përvojat e tij me Ibran më 2012.“Ne po luanim kundër Parmas në Tardini, e bëra një pasim në zonë për Ibrahimovic, ai as nuk lëvizi, vetëm e shikoi e topin që dilte jashtë”.

“Pa pritur, ai mu kthy dhe filloi të më bërtiste. Nuk do të me besoni për gjërat që me tha. Ai tha se e dëshironte topin në këmbën e tij. Ia ktheva se ishte një pasim i mirë dhe ai lehtë mund të shënonte shumë lehtë”.“U kthyem në zhveshtore në fund të ndeshjes. Mendova se ai do të me fliste prap, por ai nuk fliste. Kaloj një ditë, dy pastaj tri…”.“Ne do të luanim mandej të mërkurën në Ligën e Kampioneve. Zlatan m’u afrua dhe me tha: Me pëlqen ti, argjentinasit kanë karakter dhe thonë atë që besojnë, nuk janë si brazilianët. Pasi e thashë këtë, herët e tjetër kur me thoni diçka si atë ditë, do të marrësh një grusht fytyrës”.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top