fbpx
Connect with us

Maskat/Kejvina Kthjella ashtu si nuk e kishit parë më parë! Performanca që “la pa fjalë”

tjera

Maskat/Kejvina Kthjella ashtu si nuk e kishit parë më parë! Performanca që “la pa fjalë”

“Maskat”, është një nga rubrikat e shumta të emisionit “E Diell”, drejtuar nga moderatorja Megi Pojani.

Personazhe të njohur, që nuk janë profesionistë në muzikë, do të sfidojnë veten para një jurie të përzgjedhur.

Juria e përbërë nga tekst shkruesi Olti Curri, këngëtaret Eranda Libohova dhe Zajmina Vajsari, e kishin jo të lehtë për të zbuluar personazhin që fshihet pas maskës.

Juria mbeti e surprizuar nga performancat e Genta Gjalpit dhe doktor Skerdi Faria, por më së shumti ata i emocionoi performanca e balerinës Kejvina Kthjella. Ndryshe nga personazhet e tjerë, Kejvina nuk u shfaq duke kënduar, por duke bërë atë që dinë më mirë, kërcimin. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni performancën e Kejvinës.

rame width=”696″ height=”392″ src=”https://www.youtube.com/embed/0pKaWf-8dts” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen>

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top