fbpx
Connect with us

Marrëveshja është arritur: Ja kur do të transferohet Depay te Barcelona

Sport

Marrëveshja është arritur: Ja kur do të transferohet Depay te Barcelona

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Memphis Depay ishte shumë pranë transferimit te Barcelona këtë verë, mirëpo në fund operacioni nuk u realizua.Katalanasit nuk arritën të lirohen nga Dembele dhe kjo pamundësoi transferimin e Depay.Megjithatë holandezi dhe Barcelona kanë arritur marrëveshje që ai të transferohet në Camp Nou verën e ardhshme. Kontrata e tij me Lyon skadon verën e ardhshme dhe ai do të jetë lojtarë i lirë.

Në rast se Barcelona arrin ta shesë Dembelen në janar, atëherë Depay do ta vesh fanellën e Blaugranëve që në janar.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top