fbpx
Connect with us

Marquinhos këshillon Neymar: Ja çfarë duhet të bëjë për të qëndruar në majë

Sport

Marquinhos këshillon Neymar: Ja çfarë duhet të bëjë për të qëndruar në majë

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Marquinhos këshillon Neymar: Ja çfarë duhet të bëjë për të qëndruar në majë.Mbrojtësi brazilian i Paris Saint-Germain, Marquinhos, ka folur për shokun e tij tëskuadrës dhe kombëtares Neymar në një intervistë të dhënë BeIN Sports, dukezbuluar edhe se cilat duhet të jenë kushtet që sulmuesit të mund të vazhdojë tëjetë vendimtar për dy formacionet.“Neymar po kalon me të vërtetë një moment të jashtëzakonshëm të karrierës së tij.Në Champions League ka qenë një lojtar kyç për të arritur nalen dhe e kakonrmuar formën etij të mirë edhe në ndeshjet e para të Ligue 1 në këtë sezon”,ka thënë Marquinhos.

Në lidhje me kombëtaren: “Neymar është më i motivuar kur vesh fanellën e Brazilit.Është shumë ambicioz si lojtar dhe e di se do të shënojë dhe të arrijë objektivat etij, do të luajë gjithmonë dhe të tojë. Është fantastike për mua ta kem shokskuadre në klub dhe kombëtare”

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top