fbpx
Connect with us

Marina “harron” të vesh breke, ja si mundohet ta fsheh “zogun”

Lajme

Marina “harron” të vesh breke, ja si mundohet ta fsheh “zogun”

Moderatorja Marina Vjollca është duke qëndruar në Dubai bashkë me burrin dhe motrën e saj.

Nga Dubai i bukur dhe luksoz, ajo po na ofron pamje të ndryshme.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top