fbpx
Connect with us

Mandzukiç rikthehet në Serie A!

Sport

Mandzukiç rikthehet në Serie A!

Mandzukiç rikthehet në Serie A!

Nga Italia ka ardhur një lajm senzacional.Pas shumë spekulime tani duket se Mario Mandzukiç me shumë mundësi do të transferohet tek rivali i Zonjës së Vjetër.Bëhet fjalë për skuadrën e Milan ku kroati pritet të mbërrijë gjatë muajit janar, një lloj hakmarrjeje kjo edhe për Juventusin që e largoi sulmuesin kroat.Mandzukiç luajti në Torino për 4 vite dhe u largua me ardhjen e Maurizio Sarrit dhe në 118 ndeshje shënoi 31 gola.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top