fbpx
Connect with us

Mancini transformon Italinë dhe shpërthen kundër ministrit

Sport

Mancini transformon Italinë dhe shpërthen kundër ministrit

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Mancini transformon Italinë dhe shpërthen kundër ministrit.Trajneri i Italisë, Roberto Mancini, ka folur në konferencë për shtyp në prag tëmiqësores që Axurrët do të luajnë të mërkurën në Firence kundër Moldavisë.Një ndeshje miqësore në pritje të përballjes së dyshtë në Nations League kundërPolonisë dhe Holandës.Është një kombëtare shumë e ndryshme në krahasim me zakonisht, por nuk besojse do të kemi probleme. Ka djem që kanë qenë me ne në dy vitet e fundit.

Ka mundësi që të luajnë lojtarë të Sassuolo-s si Caputo? Sigurisht. Nëse Ciccio ështëkëtu, kjo do të thotë se e meriton. Shënon gola dhe ka një marrëdhënie të mirë me
shokët e skuadrës”.Sulmi: “Ministri i Shëndetësisë ka thënë se ka gjëra më të rëndësishme se futbolli?Duhet menduar para se të itet, ndonjëherë. Për të gjithë italianët sporti është një edrejtë dhe një përparësi siç janë shkolla dhe puna, miliona italianë praktikojnë portin, në të gjitha nivelet”.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top