fbpx
Connect with us

Manchester United në garë për Traore!

Sport

Manchester United në garë për Traore!

Manchester United në garë për Traore!

Manchester United tashmë ka hyrë në garë për të siguruar shërbimet e anësorit të Wolves, Adama Traore, raporton Mundo Deportivo.

Manchester City, Liverpool dhe Barcelona thuhet se kanë shfaqur interesim për transferimin e tij.

Megjithatë transferimi i tij nuk do të jetë i lehtë për Djajtë e Kuq pasi Wolves mund ti vendosë atij një çmim pothuajse sa të Jadon Sanchos.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top