fbpx
Connect with us

Man Utd nuk është më favoriti për Sancho

Sport

Man Utd nuk është më favoriti për Sancho

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Man Utd nuk është më favoriti për Sancho.Manchester United humbi shansin për të sjellë Jadon Sancho nga Borussia Dortmund këtë verë.Tani ka shumë më shumë gjasa që Sancho të përfundojë në një klub tjetër të kampionatit verën e ardhshme, dhe Liverpool dhe Bayern Munich përmenden si favoritë, pretendon “Independent”.Gazeta citon burime pranë Sancho, i cili është i zhgënjyer me Manchester United, i cili nuk arriti ta kthejë atë në Angli këtë verë.

Sancho kishte një kontratë me Djajtë e Kuq, të cilët nuk donin të paguanin 120 milionë euro të kërkuara. Së fundmi United ofroi 80 milionë plus 20 si bonuse, por Dortmund e hodhi poshtë atë ofertë.Tani anglezi do t’i japë përparësi për klubet e tjera, dhe Liverpool dhe Bayern Munich përmenden si favoritë.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top