fbpx
Connect with us

Malen, alternativë e Depay për Barcelonën!

Sport

Malen, alternativë e Depay për Barcelonën!

Malen, alternativë e Depay për Barcelonën!

Barcelona do të tentojë një transferim të Donyell Malen në qoftë se dështon blerja e Memphis Depay, raporton Mundo Deportivo.

21 vjeçari holandez po shkëlqen tek skuadra e PSV dhe debutimi në kombëtare i është mundësuar pikërisht nga trajneri aktual i Barcelonës, Ronald Koeman.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top