fbpx
Connect with us

Maldini nuk ka të ndalur: Milan transferon yllin e PSG!

Sport

Maldini nuk ka të ndalur: Milan transferon yllin e PSG!

Maldini nuk ka të ndalur: Milan transferon yllin e PSG!

Paolo Maldini ka piketuar një tjetër super futbollist edhe atë me kosto zero!Mediat italiane raportojnë se Milan është i interesuar për transferimin e Julian Draxler nga PSG.Draxlerit i skadon kontrata me PSG në fund të sezonit dhe nuk e ka ndërmend të rinovojë me Parisienët.

Maldini do të tentojë transferimin e Draxler në janar për një shifër simbolike, por në rast se nuk arrihet marrëveshja, atëherë gjermani do të transferohet verën e ardhshme në San Siro me kosto zero.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top