fbpx
Connect with us

Maldini ka piketuar goditjen e parë për merkaton e janarit

Sport

Maldini ka piketuar goditjen e parë për merkaton e janarit

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Maldini ka piketuar goditjen e parë për merkaton e janarit.Milani ishte mjaftë aktiv në merkaton që lam pas duke transferuar katër lojtarë.Rosonerët transferuan Sandro Tonalin nga Brescia, Hague nga Bodo, Brahim Diaz nga Reali dhe Dalot nga Manchester United.Maldini dhe Gazidis kanë vendosur që në janar të hidhen në sulm për një qendërmbrojtës dhe objektivi kryesorë është Ozan Kabak nga Schalke.

Milan nuk arriti marrëveshje me Schalken gjatë merkatos për shkak të dallimeve. Rosonerët ofronin 15 milionë euro për Kabak, ndërsa Schalke kërkonte më së paku 20 milionë euro.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top