fbpx
Connect with us

Madhësi apo shpejtësi, ne se ks ? Ja cfarë preferojnë femrat shqiptare, tregojn pa fije turpi… shiko pamjet

tjera

Madhësi apo shpejtësi, ne se ks ? Ja cfarë preferojnë femrat shqiptare, tregojn pa fije turpi… shiko pamjet

Madhësi apo shpejtësi, ne se ks ? Ja cfarë preferojnë femrat shqiptare, tregojn pa fije turpi… shiko pamjet

Ja se cfare preferojne femrat shqiptare tregojn ato ne videon me poshte se cilen e dojne me shume, dhe sigurohuni se i keni dyjat apo njeren qe te ngelet e kenaqur nje femer me ju…. Është folur shpesh për madhësinë e p3nisit apo për shpejtësinë se si duhet përdorur ai gjatë s3ksit, por përgjigjen më të saktë mund ta japin femrat.Por a e dini se çfarë mendojnë për madhësinë e p3nisit femrat shqiptare.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top