fbpx
Connect with us

Made in Albania:Video sk.an.daloze që po tërbon rrjetin/ Vajza nxjerr pjesët in.ti.me live në Instagram, djali…

tjera

Made in Albania:Video sk.an.daloze që po tërbon rrjetin/ Vajza nxjerr pjesët in.ti.me live në Instagram, djali…

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Nje video qe po qarkullon ne rrjetet sociale e dy te rinjve te shthurur ne Instagram ka vene alarmin per degra dimin e rinise shqiptare.

Një qytetar ka shkruar për “Joq” i tm err uar nga ajo që kishte parë live nga dy të rinj në Instagram.

Djali dhe vajza flasin në terma er oti kë me njëri tjetrin dhe fillojnë duke treguar pjesët e tyre i nt i me.

Ua thamë që ishin live dhe po i shikonim mbi 1.000 persona?!

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top