fbpx
Connect with us

Lukaku e pranon: Jam një humbës i keq. Atë natë…

Sport

Lukaku e pranon: Jam një humbës i keq. Atë natë…

Lukaku e pranon: Jam një humbës i keq. Atë natë…

Sulmuesi i Inter-it, Romelu Lukaku, ka dhënë një intervistë për Rtfb, televizionishtetëror i Belgjikës.“Nga këndvështrimi im, humbja është një gjë që më bën të vazhdojpërpara. Sepsemë me jep njëfarë energjie”, ka thënë Lukaku.“Nuk kam asnjë pendim: nuk është një mungesë respekti për Sevilla-n. Vihuni nëvendin tim: punon gjithë jetën për të arritur një moment si ai. Në nale humbimnjë ndeshje që ishte 50-50”.“Por ky episod më ka dhënë energjinë për të bërë më mirë tani, dhe shikoj anënpozitive te gjërat negative”.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top