fbpx
Connect with us

Luis Suarez komenton debutimin e tij te Atletico

Sport

Luis Suarez komenton debutimin e tij te Atletico

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Luis Suarez komenton debutimin e tij te Atletico.Luis Suarez i lumtur për debutimin te Atletico.Luis Suarez ia ka bërë sefte me Atletico Madridin.Suarez, që pak ditë më parë la Barcelonën, debutoi sonte kundër Granandës, në fitoren e thellë prej 6-1 të Atletico Madridit.Ai u inkuadrua në lojë në minutën e 70’ dhe për 20 minuta, shënoi dy gola dhe asistoi për një tjetër.

“Jam shumë i lumtur me debutimin, për golat, edhe më i lumtur me tri pikët për të nisur La Ligën ashtu siç donim”, u shpreh Suarez.Për largimin nga Barcelona: “Janë situata që ndodhin në futboll, vjen një moment ekipi ka nevojë për ndryshime, gjithashtu edhe për lojtarët është mirë të ndërrojnë ambient. Klubi më ka bërë një pritje të mrekullueshme dhe kjo u vërejt menjëherë”, tha Suarez.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top