fbpx
Connect with us

Loredana e lidhur me reperin gjerman? Mozzik habit me reagimin e tij

Magazin

Loredana e lidhur me reperin gjerman? Mozzik habit me reagimin e tij

Ka disa ditë tashmë që në mediat shqiptare

Ka disa ditë tashmë që në mediat shqiptare dhe ato gjermane po qarkullon një lajm ku thuhet se Loredana ka nisur një lidhje të re. Reperja thuhet se është në fillimet e një lidhjeje me reperin gjerman, Bonez Mc. Dyshja është parë bashkë në një makinë luksoze dhe fansat e tyre janë të sigurt se mes tyre ka diçka. Por çfarë mendon Mozzik lidhur me këtë marrëdhënie?

Nuk ka vonuar shumë dhe reperi ka publikuar në Instastory një foto dhe në të shkruan: “Sa mirë që njerëzit e tregojnë shumë shpejt fytyrën e vërtetë”. Këtë dedikim reperi e ka shkruar në gjermanisht, gjë që i ka bërë të gjithë të mendojnë se është për Loredanën, pasi pas ndarjes ai tregoi se do të flasë vetëm shqip. Mozzik dhe Loredana i dhanë fund martesës vetëm pak muaj më parë dhe shkaku i ndarjes nuk është bërë ende publik.

More in Magazin

Te fundit

Facebook

Populare

To Top