fbpx
Connect with us

LIVE| “Poker” në pjesën e parë, Barcelona shfryn ndaj Vijarealit (VIDEO)

Sport

LIVE| “Poker” në pjesën e parë, Barcelona shfryn ndaj Vijarealit (VIDEO)

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

LIVE| “Poker” në pjesën e parë, Barcelona shfryn ndaj Vijarealit (VIDEO).Ronald Kuman do të debutojë ditën e sotme në stolin e Barcelonës. Katalanasit janë duke u përballur ndaj Vijarealit në sfidën e parë për këtë sezon në La Liga.

Tekniku holandez ka hedhur nga minuta e parë artilerinë e rëndë, ku spikasin emra si Mesi, Kutinjo, Grizman si dhe talenti Ansu Fati. Katalanasit do të kërkojnë ta nisin me këmbën e mbarë këtë sezon, duke lënë pas telashet e mëdha që i pushtuan së fundmi.

LIVE: BARCELONA – VIJAREAL 4-0

Fati 15′, 19′, Mesi 35′ (p), Torres 45+1′ (autogol)

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top