fbpx
Connect with us

LIVE| Fantastik Ansu Fati, shënon 2 gola për 4 minuta (VIDEO)

Sport

LIVE| Fantastik Ansu Fati, shënon 2 gola për 4 minuta (VIDEO)

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

LIVE| Fantastik Ansu Fati, shënon 2 gola për 4 minuta (VIDEO.Ronald Kuman do të debutojë ditën e sotme në stolin e Barcelonës. Katalanasit do të përballen në orën 21:00, ndaj Vijarealit në sfidën e parë për këtë sezon në La Liga.

Tekniku holandez ka hedhur nga minuta e parë artilerinë e rëndë, ku spikasin emra si Mesi, Kutinjo, Grizman si dhe talenti Ansu Fati. Katalanasit do të kërkojnë ta nisin me këmbën e mbarë këtë sezon, duke lënë pas telashet e mëdha që i pushtuan së fundmi.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top