fbpx
Connect with us

LIVE| Barcelona e papërmbajtshme, Mesi shënon goli e tretë (VIDEO)

Sport

LIVE| Barcelona e papërmbajtshme, Mesi shënon goli e tretë (VIDEO)

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

LIVE| Barcelona e papërmbajtshme, Mesi shënon goli e tretë (VIDEO)Tekniku holandez ka hedhur nga minuta e parë artilerinë e rëndë, ku spikasin emra si Mesi, Kutinjo, Grizman si dhe talenti Ansu Fati. Katalanasit do të kërkojnë ta nisin me këmbën e mbarë këtë sezon, duke lënë pas telashet e mëdha që i pushtuan së fundmi.

LIVE: BARCELONA – VIJAREAL 3-0

Fati 15′, 19′, Mesi 35′ (p)

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top