fbpx
Connect with us

LISTA CHAMPIONS/ Konte merr Naingolanin, jashtë Vesino dhe Padeli

Sport

LISTA CHAMPIONS/ Konte merr Naingolanin, jashtë Vesino dhe Padeli

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

LISTA CHAMPIONS/ Konte merr Naingolanin, jashtë Vesino dhe Padeli.Sipas rregullores, Interi i ka komunikuar ditën e djeshme UEFAs listën e futbollistëve të regjistruar për fazën e grupeve të Ligës së Kampioneve 2020-’21. Mbeten jashtë Padeli dhe Vesino.LISTA A 1.Samir Handanoviç2.Ashraf Hakimi5.Roberto Galjardini6.Stefan de Vraj7.Aleksis Sançez9.Romelu Lukaku10.Lautaro Martinez11.Aleksandar Kolarov12.Stefano Sensi13.Andrea Ranokia14.Ivan Perisiç15.Eshli Jang22.Arturo Vidal23.Nikolo Barela24.Kristian Eriksen33.Danilo D’Ambrozio36.Mateo Darmian37.Milan Shkrinia44.Raxha Naingola77.Marselo Brozoviç95.Alesandro Bastoni97.Ionut Radu

LISTA B

35.Filip Stankoviç

42.Lorenco Moreti

99.Andrea Pinamonti

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top