fbpx
Connect with us

Lind gruaja më e bukur në botë, zbulohet gjinia e bebit dhe burri i saj shkruan fjalë zemre: Dashuri!

tjera

Lind gruaja më e bukur në botë, zbulohet gjinia e bebit dhe burri i saj shkruan fjalë zemre: Dashuri!

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Ish këngëtari i One Direction, Zayn Malik dhe modelja amerikane Gigi Hadid kanë mirëpritur një vajzë “të shëndetshme dhe të bukur”.

Gigi Hadid shows off very pregnant belly in stunning photos | Daily Mail Online

Duke njoftuar lindjen në Twitter, Malik, ndau një foto bardh e zi të dorës së vogël të vajzës që shtrëngon gishtin e tij. Ai shkruajti krahas imazhit: “Dashuria që ndiej për këtë njeri të vogël është përtej kuptimit tim”.

Hadid, 25 vjeç, konfirmoi se ajo ishte shtatzënë në prill të këtij viti ndërsa ishte e ftuar në Tonight Show të Jimmy Fallon.

Ajo i tha drejtuesit të emisionit të bisedave në SHBA se ajo dhe Malik ishin “të lumtur dhe mirënjohës për dëshirat dhe mbështetjen e të gjithëve”.

Gigi Hadid and Zayn Malik welcome 1st child together - Insider

Pregnant Gigi Hadid Instagram Post To Mother Yolanda

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top