fbpx
Connect with us

Lëndohet James Rodriguez – mungon në ndeshjen e ardhshme të Premierligës

Sport

Lëndohet James Rodriguez – mungon në ndeshjen e ardhshme të Premierligës

Lëndohet James Rodriguez – mungon në ndeshjen e ardhshme të Premierligës

Everton do të jetë pa James Rodriguez dhe Seamus Coleman për udhëtimin në Southampton të dielën.Rodriguez u dëmtua pas një dueli me Virgil van Dijk fundjavën e kaluar, por luajti për të ndihmuar Everton të regjistronte një barazim 2-2 në derbin e Merseyside, përcjell GazetaBlic Sport.Për fat të keq, James kishte një problem gjatë lojës,” tha Ancelotti.

“Ai kishte një duel me Virgil van Dijk në fillim të lojës dhe mendoj se ai nuk do të jetë në dispozicion për ndeshjen kundër Southampton”, përfundoi ai.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top