Connect with us

Ledjana rikujton periudhën e ‘Përputhen’: Aty vetem do qash si unë per m…

Latest

Ledjana rikujton periudhën e ‘Përputhen’: Aty vetem do qash si unë per m…

Ledjana Prenga një nga vajzat protagoniste në emisionin “Përpùthen“, siç dùket gjatë qëndrimit në atë program ka kalùar nëpër faza të ndryshme emocionale dhe jo të mira.

Në një koment që i është bërë në rùbrikën e pyetjeve, në rrjetin e saj social “Instagram“, nga një vajzë tjetër.

Ajo ka sqarùar gjendjen e saj gjatë asaj kohe.

“Max do qash si ùne, do marrësh ca paùza, sdo te zere gjùmi disa nete rresht nga komentet, por të gjitha këto do te bëjnë me te forte dhe kjo do te sherbeje gjithmonë ne vazhdim“ ka shkrùar ajo./IndeksOnline.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top